ŠKOLNÍ DRUŽINA

V rámci školní družiny nadále fungujeme v komplexním duchu školy, snažíme se dát co nejvíce prostoru dětem a umožnit jim aktivně trávit čas dle jejich představ. To s sebou přináší obohacený prostor pro kultivaci vzájemné domluvy a obecně mezilidské komunikace včetně budování skupinové i individuální zodpovědnosti. Chceme, aby čas ve družině děti trávily aktivně a zábavně s důrazem na pobyt na čerstvém vzduchu, ke kterému se ideálně nabízí zahrada gymnázia či blízký park. Snažíme se o přirozené propojení projektových aktivit z dopoledních vyučovacích bloků a posilování cílových kompetencí skrze diskuse a hrové aktivity. Školní družinu naleznete v nejvyšším patře budovy, hned nad třídou prvního trojročí.

Provozní doba ve škol. roce 2020/2021:

Pondělí až čtvrtek – do 15:30, Pátek do 15:00, Telefon do družiny 773 069 048

Vedoucí školní družiny: Tereza Jirsáková (jirsakova@zskristal.cz)

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás

info@zskristal.cz
774 906 376 (Miroslava Paličková)