ŠKOLNÍ DRUŽINA

Školní družina funguje v prostorách budovy Gymnázia J.Žáka, kde působíme od roku 2017/2018 a povede ji Tereza Jirsáková (foto). V rámci družiny nadále fungujeme v komplexním duchu školy, snažíme se dát co nejvíce prostoru dětem a umožnit jim aktivně trávit čas dle jejich představ. To s sebou přináší obohacený prostor pro kultivaci vzájemné domluvy a obecně mezilidské komunikace včetně budování skupinové i individuální zodpovědnosti. Chceme, aby čas ve družině děti trávily aktivně a zábavně s důrazem na pobyt na čerstvém vzduchu, ke kterému se ideálně nabízí zahrada gymnázia či blízký park. Snažíme se o přirozené propojení projektových aktivit z dopoledních vyučovacích bloků a posilování cílových kompetencí skrze diskuse a hrové aktivity.

Provozní doba: 7 – 16 (vzhledem k nízkému počtu žáků je provozní doba v daném týdnu přizpůsobena potřebám rodičů)

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás