ŠKOLNÍ DRUŽINA

Školní družina funguje v prostorách budovy Gymnázia J.Žáka a vede ji Tereza Jirsáková (foto). V rámci družiny nadále fungujeme v komplexním duchu školy, snažíme se dát co nejvíce prostoru dětem a umožnit jim aktivně trávit čas dle jejich představ. To s sebou přináší obohacený prostor pro kultivaci vzájemné domluvy a obecně mezilidské komunikace včetně budování skupinové i individuální zodpovědnosti. Chceme, aby čas ve družině děti trávily aktivně a zábavně s důrazem na pobyt na čerstvém vzduchu, ke kterému se ideálně nabízí zahrada gymnázia či blízký park. Snažíme se o přirozené propojení projektových aktivit z dopoledních vyučovacích bloků a posilování cílových kompetencí skrze diskuse a hrové aktivity.

Provozní doba ve škol. roce 2018/2019:

Pondělí až čtvrtek – do 15:30, Pátek do 14:30, Telefon do družiny 775 585 011

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás

info@zskristal.cz
774 906 376 (Miroslava Paličková)