DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme všechny příznivce ZŠ Křišťál a zájemce o inovativní směry ve vzdělávání dětí na dny otevřených dveří, které u nás probíhají neustále:-)  Zastavte se za námi ve třídě, která se nachází ve 3. patře Gymnázia J. Žáka. Nahlédněte přímo do výuky nebo se zeptejte na to, co vás zajímá. 
 
Základní škola Křišťál zahajuje opět cyklus pravidelného setkávání předškoláků. Jednou měsíčně otevřeme naši třídu, aby si budoucí školáci mohli na vlastní kůži zažít běžný školní den v naší škole a okusit tak atmosféru Křišťálu naživo. Děti stráví společně s průvodcem i možnými spolužáky ve škole celé dopoledne, program proběhne od 8,00 do 12,00 , třída je otevřena od 7,30. Účast na každé Křišťálové předškole je třeba dopředu rezervovat na tel.: 774 906 376 nebo na info@zskristal.cz, jedním dopolednem je možné provést 4 uchazeče. V případě většího zájmu budou přidány další termíny. Pokud uvažujete o přestupu starších dětí, domluvte si rovnou týden na zkoušku nebo vícedenní návštěvu, ať máte před svým rozhodnutím dostatek informací.
 
termíny ve školním roce 2019/20
 

1.10. Setkání s uměním
Pátky v Křišťálu patří umění a kultuře. A taky práci. Nejlepší možnost, jak se seznámit – při společném tvoření a muzicírování.

12.11. Čeština a matematika „po křišťálovsku“
V úterý se pravidelně věnujeme českému jazyku a matematice. Se spoustou zajímavých pomůcek se na ně můžeme vrhnout už jako předškoláci a okusit prvky sebeřízeného vzdělávání.

9.12. Náš svět není jenom škola
O zázracích přírody, pravidlech společnosti, historii a dalších zajímavostech světa se dozvídáme v pondělních projektech.

8.1. Badatelna
Středa a Badatelna. Prostor, kde se můžeme zaměřit přesně na to, co nás zajímá, prozkoumat to a své pokroky si zaznamenat. Prostě bádání, vědecká práce, spolupráce a legrace.

(Termíny předškol na druhé pololetí budou zveřejněny v průběhu ledna.)

 
Těšíme se na vás! 

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás

info@zskristal.cz
774 906 376 (Miroslava Paličková)

Najdete nás na Facebooku