DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2023/2024

Dny otevřených dveří realizujeme vždy jeden určený den v měsíci, dle uvedeného rozvrhu. V tento den je možné přijít se podívat do výuky v kterémkoli trojročí. Je však potřeba si rezervovat své místo na emailu info@zskristal.cz, protože kapacita této formy návštěvy je omezená. Budete se moci volně pohybovat po škole a navštívit třídy, jejichž výuka Vás zajímá jako tiší pozorovatelé.

Pokud chcete hlouběji pochopit systém výuky v naší škole, využijte informační setkání, které se tomu bude podrobně věnovat a kde bude případně prostor pro všechny Vaše otázky. Toto setkání proběhne 18.10.2023 a 13.3.2024 v 16:00. (Obsah setkání je totožný, jde jen o jarní a podzimní příležitost vyberte si, dle svých možností.)

Předškoly v tomto roce budou realizovány ve dvou termínech. Všichni budoucí školáci, kteří mají zájem vyzkoušet si školu nanečisto se mohou zúčastnit v termíny uvedené na webu/FB školy. Pokud máte navíc zájem nahlédnout do reálného chodu školy, může se budoucí školák, po předchozí domluvě, přijít podívat spolu s rodičem v některém z uvedených dnů otevřených dveří.

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás

info@zskristal.cz

Najdete nás na Facebooku