DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří v Křišťálu proběhne 12.10.2018  od 8:00 do 17:00 !

Zveme všechny příznivce ZŠ Křišťál a zájemce o inovativní směry ve vzdělávání dětí na den otevřených dveří v ZŠ Křišťál, který proběhne 12.10. od 8,00 do 17,00. Zastavte se za námi ve třídě ve věži Gymnázia J. Žáka, nahlédněte přímo do výuky nebo se zeptejte na to, co vás zajímá. 
 
Ve stejný den startuje také cyklus pravidelného setkávání předškoláků. Každý druhý týden v měsíci otevřeme naši třídu, aby si děti mohly na vlastní kůži zažít běžný školní den spolu s ostatními budoucími spolužáky a okusit tak atmosféru Křišťálu naživo. Děti stráví společně s průvodcem ve škole celé dopoledne, program proběhne od 8,00 do 12,00 , třída je otevřena od 7,30. Účast na každé Křišťálové předškole je třeba dopředu rezervovat na tel. 774 906 376 nebo na info@zskristal.cz, jedním dopolednem je možné provést 4 uchazeče. V případě většího zájmu budou přidány další termíny. Pokud uvažujete o přestupu starších dětí, domluvte si rovnou týden na zkoušku nebo vícedenní návštěvu, ať máte před svým rozhodnutím dostatek informací.
 
12.10. Setkání s uměním 
Pátky v Křišťálu patří umění a kultuře. A taky práci. Nejlepší možnost, jak se seznámit – při společném tvoření a muzicírování.
12.11./19.11. Čeština a matematika „po křišťálovsku“
V pondělí se pravidelně věnujeme českému jazyku a matematice. Se spoustou zajímavých pomůcek se na ně můžeme vrhnout už jako předškoláci. Navíc spolu zažijeme i literární dílnu.
12.12./19.12. Náš svět není jenom škola
O zázracích přírody, pravidlech společnosti, historii a dalších zajímavostech světa se dozvídáme ve středy. 
10.1./17.1. Badatelna
Čtvrtek a Badatelna. Prostor, kde se můžeme zaměřit přesně na to, co nás zajímá, prozkoumat to a své pokroky si zaznamenat. Prostě bádání, vědecká práce, spolupráce a legrace. 
 
Těšíme se na vás! 

Základní škola Křišťál

Lužická 432 (budova Gymnázia Jaroslava Žáka) Jaroměř 551 01

Zeptejte se nás

info@zskristal.cz
774 906 376 (Miroslava Paličková)

Najdete nás na Facebooku